Sekcja Organizacji Szkoleń Instytutu Medycyny Pracy serdecznie zaprasza na następujące szkolenia:

„Badania lekarskie kierowców – aktualnie obowiązujące przepisy prawne"
Termin: 29 listopada 2016

Kurs adresowany jest do lekarzy  posiadających  uprawnienia  do  wykonywania  badań  lekarskich kierowców i kandydatów na kierowców chcących uzupełnić wiedzę w tym zakresie.

Zasady przeprowadzania badań lekarskich i wydawania orzeczeń lekarskich osobom ubiegającym się lub posiadającym pozwolenie na broń
Termin: 05-09 grudnia 2016

Kurs podstawowy w zakresie wykonywania badań audiometrycznych
Termin: 13-14 grudnia 2016

Kurs zakończony jest wydaniem certyfikatu, potwierdzającym nabycie niezbędnych praktycznych umiejętności profesjonalnego wykonywania badania audiometrycznego zgodnego z obowiązującymi wymogami i normami ISO. W czasie kursu, oprócz części teoretycznej przewidziano praktyczne ćwiczenia prowadzone przez doświadczony personel Kliniki Audiologii i Foniatrii IMP w Łodzi.

Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się do Sekcji Organizacji Szkoleń Instytutu Medycyny Pracy: e-mail szkolen@imp.lodz.pl
tel. 42 631 46 80 lub 42 631 46 65.