Sukces Pracowni Genetyki Molekularnej i Epigenetyki z Zakładu Toksykologii i Kancerogenezy.

Dr Ewa Jabłońska zdobyła nagrodę za najlepszy plakat na konferencji 6th International FESTEM Symposium " New horizons on trace elements and minerals - role in human health and disease", która odbyła się w dniach 26-28 maja br. w Katanii na Sycylii.

W konkursie oceniano łącznie 85 plakatów i przyznano trzy równorzędne nagrody.
Tytuł nagrodzonej pracy: "The effect of selenium supplementation on the expression of genes related to glucose metabolism" Pełny skład autorów: Jablonska E, Reszka E, Gromadzinska J, Wieczorek E, Krol M, Raimondi S, Socha K, Borawska K, Wasowicz W.

Autorka pracy składa serdeczne podziękowania współautorom z Pracowni, a także z Zakładu Monitoringu Biologicznego i Środowiska IMP, z Zakładu Bromatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz z Wydziału Epidemiologii i Biostatystyki Europejskiego Instytutu Onkologii w Mediolanie.

Dyplom

Więcej informacji na stronie: http://www.6thfestem.com/