21 kwietnia 2015 r. w Hali Expo-Łódź, przy Al. Politechniki 4 odbyła się X edycja Akademickich Targów Pracy 2015.

Stoisko Instytutu cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie wśród studentów biotechnologii, biologii, chemii oraz zdrowia publicznego.

Odwiedzający Targi mogli zapoznać się z  działalnością Instytutu, szczególnie w zakresie realizowanych projektów: „Zintegrowany system opracowania i wdrożenia infrastruktury informatycznej w ochronie zdrowia pracujących” oraz „Zintegrowany system informatyczny wspomagający badania nad nowotworami pochodzenia środowiskowego SYSCANCER”.

W tym samym czasie został przeprowadzony wykład dla studentów - „Wpływ czynników środowiskowych na płodność mężczyzn, przebieg ciąży oraz stan zdrowia dzieci” prezentowany przez dr hab. Kingę Polańską oraz dr Joannę Jurewicz. Omówiony temat spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród studentów. Szczególnie doceniono ciekawy i profesjonalny sposób prowadzenia wykładu.

Dyrekcja Instytutu Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera pragnie serdecznie podziękować  wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i słuchaczom wykładu.