8 kwietnia bieżącego roku Dział Zarządzania Wiedzą, IMP zorganizował warsztaty pt. „Efektywne Publikowanie Naukowe”. Szkolenie przeprowadzili dr inż. Tomasz Liśkiewicz oraz dr inż. Grzegorz Liśkiewicz – naukowcy, a także specjaliści w dziedzinie publikowania naukowego z firmy AMBER EDITING spółka z z o. o. pracujący jako redaktorzy, recenzenci i autorzy w kraju i za granicą.

W warsztatach wzięło udział 15 pracowników Instytutu Medycyny Pracy, którzy podczas 8 godzin prelekcji połączonej z ćwiczeniami nabyli praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu publikowania naukowego – poznali metody efektywnego pisania pozwalające na przygotowanie i wysłanie artykułów naukowych do międzynarodowych czasopism.

Każdy uczestnik zakończył spotkanie z zestawem praktycznych materiałów i wskazówek odnoszących się do kolejnej publikacji jak i certyfikatem potwierdzającym uczestnictwo w szkoleniu.