Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnym pilotażowym szkoleniu w ramach międzynarodowego projektu ABClean – UE wolna od azbestu, którego celem jest poprawa profilaktyki i bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy na temat skutków zdrowotnych i ryzyka ekspozycji na pył azbestu oraz przekazania praktycznych umiejętności niezbędnych w prowadzeniu prac podczas usuwania i unieszkodliwiania materiałów zawierających azbest.
Szkolenie przeznaczone jest dla małych i średnich firm budowlanych, w których występuje potencjalne narażenie na pył azbestu podczas wykonywania pracy. Szkolenie odbywa się w formie e-learningu. Złożone jest z 7 modułów podzielonych na części – merytoryczną i praktyczną. Szkolenie pilotażowe przewidziane jest na 40 osób i będzie miało miejsce 20 marca br. w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi (IMP). Zapewniamy sprzęt komputerowy i ciepły posiłek.

Udział w szkoleniu w IMP jest możliwy po przesłaniu formularza zgłoszeniowego na adres e-mail beata_sn@imp.lodz.pl lub odesłanie formularza pocztą na adres: Zakład Epidemiologii Środowiskowej, Instytut Medycyny Pracy, ul. Św. Teresy 8, 91-348  Łódź do dnia 13 marca br.

Kontakt:
Dr Beata Świątkowska