W związku z dużym zainteresowaniem tematyką badań lekarskich, szkolenie pt.
"Nowe zasady przeprowadzania badań lekarskich kandydatów na kierowców i kierowców" zostanie powtórnie zorganizowane w dniu 25 września 2014r.

Szkolenie adresowane jest do lekarzy uprawnionych do przeprowadzania badań lekarskich osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i będących kierowcami. Celem szkolenia jest przedstawienie nowych zasad tego typu badań lekarskich w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 17 lipca 2014 r. w sprawie badań lekarskich osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców. Szczegółową informację potwierdzającą uczestnictwo w kursie wyślemy do Państwa po 18 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na duże zainteresowanie problematyką.

Termin: 25 września (II edycja) 2014 r.
Koszt szkolenia: 350 zł

Osoby chętne prosimy o kontakt z Sekcją Organizacji Szkoleń