W związku z wejściem w  życie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 8 lipca 2014 r. w sprawie badań psychologicznych osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, kierowców oraz osób wykonujących pracę na stanowisku kierowcy

Zakład Psychologii Pracy i  Sekcja Organizacji Szkoleń
Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi

organizują w dniu 9 września 2014 r. (II edycja) szkolenie dla psychologów transportu pt.: „Zmiany w psychologicznym orzecznictwie o zdolności do kierowania pojazdami w świetle nowych przepisów prawa”.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się:
tel: 42 6314-680, fax: 42 6314-665, lub e-mail: szkolen@imp.lodz.pl
Koszt kursu: 250 zł (słownie: dwieście pięćdziesiąt zł).

9.30-10.15
Przywitanie uczestników kursu (dr n. med. Małgorzata Waszkowska)
Niektóre zmiany w orzecznictwie lekarskim o zdolności do kierowania pojazdami oraz zasady współpracy lekarz – psycholog (dr med. Marcin Rybacki)

10.15-11.00