30 września br. w Instytucie odbyło się uroczyste zakończenie I edycji projektu Młodzi w Łodzi "Praktyki i staże wakacyjne 2011".

W spotkaniu z Dyrekcją wzięli udział stażyści, kierownicy wymienionych niżej jednostek organizacyjnych, a także bezpośredni opiekunowie praktykantów.

Organizatorem przedsięwzięcia było Biuro Rozwoju Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Łodzi, a koordynatorem realizacji staży na terenie Instytutu Dział Zarządzania Kadrami. Projekt umożliwił studentom łódzkich uczelni zdobycie doświadczenia zawodowego i dzięki niemu dwie osoby zostały zatrudnione w IMP. Staże odbywały się w okresie lipiec-wrzesień i trwały od 1 do 3 miesięcy. Z szansy stażu skorzystało 8 osób, które praktykowały w następujących jednostkach:
- Oddział Chorób Zawodowych,
- Zakład Fizjologii Pracy i Ergonomii,
- Sekcja Zamówień Publicznych,
- Pracownia Diagnostyki Alergologicznej,
- Dział Zarządzania Wiedzą.